Titanik Grup Sigorta Eksperlik Hizmetleri | Gemi - Tekne Kondisyon Sörveyleri

 


Danışmanlık Hizmetleri

Bankalar, armatörler, liman işletmeleri, acenteler ve sektörle ilişkili tüm kurum ve kuruluşlara denizcilik sektörü odaklı özel ve doğru çözümler üretmekte, işlerinizin her zaman tam yol ileri olmasını sağlayan hizmetler vermekteyiz.
Hedefimiz denizcilik ile ilgili operasyonlarınız esnasında meydana gelen sorunlarınızı çözümlemede çözüm ortağınız olmak. Eğitimli personelimiz,iş ortaklarımız ile denizcilik sektöründe sorunlarınızı çözümlemekte bir telefon kadar yakınınızdayız.
Deniz ticaretinin birinci öğesi gemidir. Ancak, tek başına geminin varlığı taşımacılık açısından bir şey ifade etmez. Geminin klasik deyimle pervanesinin dönmesi ile birlikte tüm uluslararası ve ulusal kurallara uygun donatılması, denize, yola ve yüke elverişli tutulması gereklidir.


Denizcilik Danışmanlığı hizmetlerimiz;Gemilerin satın alınması öncesi, teknik inceleme ve sörvey hizmetleri ile Türkiye’deki tamir/bakım hizmetlerini yaptıracak armatörlerle tersaneler arasında karşılıklı hak ve menfaatleri koruyacak şekilde aracılık hizmetleri yapmaktayız.

Hurdaya satılacak gemilerin gemi söküm tesislerine pazarlanması,en uygun fiyat tekliflerinin alınması,denizcilik sektörüne yatırım yapmak isteyen müteşebbislere “uygun gemi seçimi“ seçilen geminin yeni inşa şartları ya da ikinci elden alımı,gemi alımı öncesi teknik ve kondüsyon sörveyleri,sörvey ve sefere hazırlama gibi işlerde danışmanlık ya da bu işlemlerin yatırımcı adına yapılması, hizmetlerimizin bazılarıdır.
Faydalı Linkler

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü Sigorta Eksperleri Derneği TOBB Sigortacılık Müdürlüğüİletişim

Yalı Mahallesi
Hamam Sokak Yalı Apartmanı Kapı No:12 Daire:6 PK: 34844 Maltepe - İSTANBUL

TİTANİK A.Ş.
Değerleme ve Sigorta Eksperlik Hizmetleri
www.titanikgrup.com - info@titanikgrup.com
Telefon : 0 216 532 12 12
Faks : 0 216 532 12 13
Mobil : 0 532 153 12 12

 


  Copyright© www.titanikgrup.com Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım Done Bilişim